Hurá, konečně jste šéf! 

Ale nadšení trvá jen do té doby, než zjistíte, že nevíte, co dělat dřív.

Možná ani nevíte, jak zvládnout všechnu tu zodpovědnost na šéfovské pozici.

 

Stát se šéfem, je jako stát se rodičem. Těšíte se na to. A když to přijde, najednou si uvědomíte, že vůbec nevíte, co s tím.  

 

Cena tohoto e-booku je 215,- Kč.

 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

 

Tato e-kniha je určena (především) čerstvým manažerům, ať už těm v korporátním prostředí nebo podnikatelům, kteří se chtějí vyvarovat začátečnických chyb. 

Těm, kteří se chtějí zamyslet, jestli SKVĚLÝMI šéfy skutečně jsou.

Mladým šéfům, které nezajímají jen výsledky a cílová čísla, ale i cesta k nim přes spokojenost lidí v týmu.

Provede vás celým „životním cyklem” zaměstnance ve firmě, od jeho výběru, nástupu, přes efektivní spolupráci až po ukončení pracovního poměru. Předá vám praktické i teoretické poznatky spojené s různými situacemi, na které v průběhu spolupráce narazíte

 

Šéfem dnes může být ledaskdo. Ale kdo z šéfů ve vašem životě je ten, na koho vzpomínáte? Koho dáváte za vzor?

Chtěli byste i vy být takovými šéfy vaším podřízeným?

 

Co v tomto e-booku najdete?

 • Konkrétní příběhy chyb a úspěchů z mého profesního života
 • Návody, jak řešit běžné krizové situace v týmu a ve firmě
 • Praktické rady ohledně práva a administrativy ohledně zaměstnanců (nástup / odchod)
 • Tipy jak lidi motivovat, respektive je nedemotivovat a pomoci jim jejich vnitřní motivaci najít a udržet
 • Praktické soubory, které pro práci z podřízenými využijete (viz níže v sekci BONUSY)
 • 115 stran a více než 21 tisíc slov, které vám pomůžou být 5hvězdičkovým šéfem
0
stran
0
tisíc
slov
0
nový
5hvězdičkový šéf ;-)

 

Už teď jste dobrým šéfem, protože na sobě chcete pracovat (jinak byste toto nečetli) :-)

A mě těší to, že brzy bude o jednoho skvělého šéfa v  této zemi víc. 

 

 

Cena tohoto e-booku je 215,- Kč.

Já jsem řadu posledních let strávila tím, že jsem hledala perfektní způsob, jak co nejlépe řídit lidi k jejich i své spokojenosti. Musela jsem udělat spoustu chyb, které mě stáli zbytečně mnoho času. V tomto e-booku vás inspiruji, jak se stejných chyb můžete vyvarovat. 

 

 

K e-booku navíc získáte i následující BONUSY k nezaplacení:

 • Checklist pro poznámky během přijímacího pohovoru
 • Tahák pro náležitosti, které byste neměli zapomenout při nástupu / odchodu zaměstnance
 • Vzorovou běžnou pracovní smlouvu
 • Vzor dopisu s pracovní nabídkou, tzv. Letter of Intent
 • Vzor mzdového výměru
 • Přehled všech důležitých bodů z knihy. Pěkně na jedné stránce, abyste ho mohli mít pořád na očích.
 • Vzor předávacího protokolu pro předání pracovních nástrojů
 • Vzor a návod na vytvoření zaškolovacího plánu, tzv. induction plan

 

NECHCETE E-BOOK, protože byste ho nejspíš nepřečetli?

Ale chcete se stát 5hvězdičkovým šéfem a dozvědět se to podstatné?

Domluvte si se mnou konzultaci. Budete mít jistotu, že to bude přesně na míru vašim konkrétním potřebám. 

 

Co na e-book říkají čtenáři? 

Milá Lucie, kéž bych na Váš eBook narazila v roce 2010, kdy jsem jako čerstvý absolvent vysoké školy nastupovala do korporátu na pozici teamleadra v call centru. Šla jsem cestou pokusů a omylů. A opravdu byly chvíle, kdy mi bylo „ouvej“. Kdyby se mi tenkrát pod ruky dostal Váš eBook, přešlapů by bylo jistě méně. Při čtení eBooku se mi vybavovaly ty nejrůznější situace, kterými jsem procházela - od vedení týmové porady, účast na pohovorech, kdy jsem vybírala členy svého týmu, přes pozitivní/negativní zpětnou vazbu až po výpověď zaměstnanci. Těchto a dalších oblastí se dotýkáte nikoli v teoretické rovině, ale prakticky, což je obrovská přidaná hodnota, ze které mohou čerpat začínající manažeři/manažerky. Byť je eBook na zcela seriózní téma, tak mi některé pasáže vykouzlily úsměv na tváři. Váš „ksicht kurz“ mi utkvěl v paměti na dobro. :-) Děkuji za skvělý tip, jak vylézt z davu zaměstnanců v korporátu. Ebook je praktickým průvodcem pro začínající manažery, který by se měl stát povinnou četbou ve firmách.
DenisaPersonalistka
Chci Lucku za šéfku! Až si přečtete tenhle e-book, pochopíte. Říkám si, o kolik by byl svět krásnějším místem, kdyby se dostal do rukou všem šéfům a manažerům a každý si z něj odnesl aspoň něco. Já si zatím jedu svoji podnikatelskou one woman show, ale kdybych se jednoho dne rozrostla, první věc, kterou ve své nové funkci udělám, je, že znovu otevřu Luciin e-book. Abych si připomněla, co je nejdůležitější, připravila se na nejrůznější situace a jejich ideální východiska a předem si zodpověděla otázky, které by mě nejspíš nenapadlo si položit, dokud bych si dané situace neprožila na vlastní kůži. Klobouk dolů před takhle inspirativní, poučnou a zároveň laskavou 5hvězdičkovou příručkou pro šéfy.
Martina Hudečkovákorektorka a autorka projektu Šperkařka textů
Autorce eBooku "5hvězdičkový šéf" se podařilo na 115 stranách dokonale popsat, jak se stát úspěšným manažerem. Neopomněla vložit mnoho užitečných, konkrétních praktických souborů, které při práci využijete. Oceňuji i to, že na konkrétních situacích ukázala, jakým způsobem lze řešit jednotlivé situace. Jediné z čím nesouhlasím, že eBook je určený (zejména) pro začínající manažery. Za mě je to "manažerská kuchařka", neboli povinná četba, pro všechny manažery.
Jana Korábiková
E-book 5 hviezdičkový šéf by som odporučila všetkým, ktorí sa chcú posunúť ďalej z pozície "one-man-firma" a rozšíriť svoju živnosť, svoj podnik, čo sa bez (dobrých) zamestnancov nedá. E-book Vám poskytne ucelený náhľad na cestu ktorú musíte absolvovať, nájdete v ňom informácie ako postupovať, ako riešiť aj tie menej príjemné situácie a takisto aj užitočné linky, ktoré vám ušetria veľa času pri hľadaní rôznych náležitostí, bez ktorých sa v podnikaní neobídete.
Anna HarskáMajiteľka kreatívneho obchodu
Ebook je přehlednou "kuchařkou" plnou inspirace, jak být skvělým šéfem s lidskou tváří. Velmi oceňuji aktivní linky na pomocné články, odkaz na zákoník práce a velice hodnotné pracovní listy a pomocníky do praxe. Skvělé je, že jsou fakta a doporučení doplněny autentickými příklady z praxe, pro lepší pochopení situace a následného řešení. Tato kniha by měla být povinnou četbou pro všechny stávající i budoucí šéfy.
Jiřina Oršlová

Proč e-book právě ode mě?

Lucie Klabanová

Mám více než patnáct let zkušeností z manažerských pozic v několika firmách. Podle slov mých podřízených mám natolik silnou sebereflexi, abych přiznala, že dělám chyby. A hlavně mě členové mého týmu zajímají jako lidé, nejen čísla, která přinášejí. 

Jako možná většina z vás jsem předtím, než jsem odpovědnost za tým v korporátu získala, neměla žádnou větší přípravu. A tak jsem hned na začátku napáchala spousty chyb. Většinou zbytečných. Těch, které se mi pak těžce napravovaly.

Práce s lidmi totiž není jako práce s věcmi. Lidé si pamatují. A získat ztracenou důvěru jde velmi těžko a chce to hodně času. 

Díky tomuto e-booku, se vy některým z nich můžete vyvarovat. Podělím se s vámi o konkrétní rady a tipy, jak řešit určité situace ke spokojenosti všech. Nechám vás nahlédnout do reálných a vzorových situací a ukážu, jak jsem k nim přistupovala já.

Mojí vizí je pomáhat lidem najít rovnováhu a spokojenost v jejich životech hledáním efektivních cest. Využívám post manažera k tomu, abych jim ukázala směr. A oni pak pomáhají v tomtéž dalším.

A to je i důvod, proč píšu tento blog a proč jsem se rozhodla napsat e-book 5hvězdičkový šéf.

Možná vás teď ještě zajímá:

Dozvím se v e-booku něco praktického? Nechci další hromadu pouček.

Tato kniha rozhodně není jen teoretická. Najdete v ní řadu konkrétních příkladů a vzorových situací. Praktické návody, včetně vzorových dokumentů, které získáte jako bonus.

Takže tenhle e-book obsahuje vše, co potřebuji jako manažer vědět?

Bohužel ne. Stejně jako žádná kniha o výchově dětí nedává návod, který je vždy platný. Tento e-book vás ale provede různými situacemi, které vás jako šéfa potkají, a nabídne vám možnosti řešení. Samotná aplikace ve vaší manažerské praxi je už na vás.

Jak mě můžete naučit být dobrým šéfem?

To nemůžu a ani to nemám v úmyslu. Chci vás donutit přemýšlet nad věcmi, které byste možná jindy přešli. A tím, že zkusíte uvážit i jinou variantu, se sami lepším šéfem stanete.

Budu po přečtení lepší šéf?

Nikoli. Až tehdy, když začnete sami používat některé nové poznatky a zkoušet hledat svůj vlastní "šéfovský" styl, budete na správné cestě lepším šéfem být.

 

 

A co když zjistíte, že to není, co jste očekávali?

Vaše spokojenost je pro mne opravdu důležitá. Proto vám nabízím 30ti denní záruku vrácení peněz. Prostě mi napíšete, že nejste spokojení a peníze vám vrátím, bez ptaní.

Říká se, že cesta je cíl. A vy jste právě připraveni dát se na cestu stát se lepším šéfem.

Nahlédněte do e-booku: