Objednávka sebe-mentoringového online kurzu

Připadá vám, že se v životě stále za něčím honíte?

Jste nespokojení a přitom nevíte proč?

Chcete být efektivnější, a přitom šťastnější, každý den?

Proto jsem pro vás vytvořila tento sebe-mentoringový online kurz efektivity, time managementu, osobního rozvoje a komunikace.

 • ANO.
  Chci (znovu) najít své skutečné já, abych mohl/-a žít každý den k vlastní spokojenosti.
 • ANO.
  Chci si ujasnit či upřesnit vlastní priority, ne priority těch ostatních.
 • ANO
  Chci mít čas na to, co mi dělá radost.
 • ANO
  Chci vykročit z kolečka věčného strachu, nejistoty, nedostatku sebevědomí, práce, která mě nebaví.
 • ANO
  Chci najít odvahu vrhnout se do toho, co opravdu chci dělat.
 • ANO
  Chci získat sebevědomí i schopnosti pro asertivní komunikaci s lidmi kolem mne.
 • ANO
  Chci zvýšit vlastní schopnost fungovat efektivně.
 • ANO.
  Investuji nyní uvedenou částku, abych se mohl/-a pustit na cestu k vlastní spokojenosti.
Kurz mi vzal dech, nechal mne nahlédnout na mé životní hodnoty a vize zase z jiného pohledu. Přestože si každý rok dělám vision board, vizi jsem si znovu sepsala s radostí a lehkostí a našla jsem v ní hlubokou pravdu o své současné situaci. Kurz mi pomohl s určením priorit a rozhodnutím na mé současné životní křižovatce. Bavil mě svou hravostí v kombinaci se strukturovaností a racionalitou.
Klára Domlátilová průvodkyně životní očistou klaradomlatilova.cz
Tento kurz přišel v pravý čas, přesně ve chvíli, kdy řeším sebe a svět kolem mě a jak to udělat, abych byla spokojená. Všechno na sebe logicky navazuje, texty jsou přiměřeně dlouhé (mám ráda jednoduchost a přehlednost). Na videa se hezky dívá, protože tam nic neruší a Luciin hlas je velice uklidňující. Oceňuji, že jednotlivé úkoly se dají dělat i elektronicky (nemusím nic tisknout a nemusím škrtat, jen prostě smažu a mám to vždy při sobě, takže když mě něco napadne, tak to tam můžu hned dopsat). Úkoly se zdají být jednoduché, ale pro správnou odpověď musím jít do hloubky sebe samé, což je děsivé a úžasné zároveň.  Moc se mi líbí poznámky k lekci, je to takové krásné shrnutí toho nejdůležitějšího z lekce. Lekce je dobré dělat v klidu a dát si na to čas a neuspěchat to. Ze začátku mi přišlo náročné plnit úkoly a otevřít se, ale postupem času je to jednodušší, pomalu mé JÁ dostává hlavu a patu a vím, co chci a hlavně proč to chci. Tento kurz mohu s klidným srdcem opravdu doporučit všem, co se hledají. Poznáte, že ačkoliv jste si mysleli, že jste vlastně šťastní, tak že můžete být ještě šťastnější a vyrovnanější. 💚
Veronika Haluzová

*Při platbě převodem najdete na faktuře pro usnadnění QR kód, stačí tedy platbu provést pomocí mobilního bankovnictví jeho naskenováním.

Potřebujete pomoc?

Napište mi na: lucie@make-it-easy.cz

Ráda Vám pomohu či zodpovím vaše otázky.