Všimli jste si, jak čas strašně letí?

Zastavit ho nemůžeme. 

Jediné, co můžeme udělat, je mít dobrý pocit z toho, jak jsme ho strávili. 

 

Proto je tu VÝZVA.

14 dní, 15-30 minut denně, malé kroky k velkým výsledkům. 

 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

 

Žádné dlouhé teorie. Každý den úkol a poňouknutí. Malé krůčky, které ale mají efekt.

Změnu musíte udělat vy. Ale výzva vám pomůže. 

 

A JEDEN SPECIÁLNÍ BONUS:

Návod na vytvoření vlastní životní vize.  

Osobní vize není totéž, co cíl. Je to způsob jak mít motivaci každý den. Je to pomocník při rozhodování. Kompas na menších i větších životních křižovatkách. 

Dávám vám k dispozici snadný, ale účinný návod, jak identifikovat činnosti, které nás motivují, jak najít v čem máme flow. 

 

Co vás ve VÝZVĚ čeká?

  • Každý den dostanete jeden úkol, co vyzkoušet pro lepší organizaci času.
  • Celkem 12 e-mailů s konkrétními úkoly, které vám pomůžou udělat změnu. Rychle.
  • Žádná dlouhá teorie - praktické úkoly pro váš čas. Potřebujete 15-30 min denně.
  • Za dva týdny ucítíte změnu.

Cena výzvy je 199,- Kč.

 

Původně jsem jí chtěla dát zdarma. Chci dát každému možnost svůj čas lépe zvládat, organizovat ho k vlastní spokojenosti. 

Ale chci, aby všichni, kteří se do výzvy pustí, ji také úspěšné prošli a sami pocítili výsledky. Když je něco zdarma, hodně lidí klikne a pak to prostě zapomene.

Na druhou stranu chci, aby vás výzva nezruinovala. A tak jsem jí nalepila lidovou cenovku. Věřím, že tak do výzvy  půjdou opravdu jen ti, kteří na sobě chtějí pracovat.  

 

Máte neustále pocit, že nic nestíháte a jste zavaleni úkoly? Pak si určitě vyhraďte prostor na Lucčinu časovou výzvu. Během dvou týdnů dostanete spoustu skvělých tipů, kde a jak ušetřit váš drahocenný čas. Je skvělé, že Lucka zahrnula do výzvy i kroky, které nám na první pohled můžou připadat samozřejmé. Přesně to totiž bývají činnosti, nad kterými často mávneme rukou a nic s nimi neuděláme právě proto, že si myslíme, že jsou přeci tak jasné. V dnešní době, kdy jsme zahlceni informacemi, vřele doporučuji zrevidovat si, kde svůj čas ztrácíme a kam ho naopak dobře investujeme. I k tomu vám pomůže Lucky výzva.
Denisa JaukerováAutorka projektu mama-management.cz

Proč time management ode mě?

Lucie Klabanová

S nedostatkem času a nutností si jej správně organizovat se potýkám ve své práci dnes a denně. Nebudu Vám tvrdit, že jsem od začátku věděla, jak na to. Nebudu vám tvrdit, že i dnes si někdy nezoufám, že něco nestíhám. Ale dnes už vím, co je třeba udělat, i v případě časové krize.

Podělím se s vámi o konkrétní rady a tipy, jak využívat svůj čas lépe a efektivněji.

Vaši práci za vás neudělám. To bohužel nejde. Ale povedu vás krok za krokem úkony, které pokud si osvojíte, najednou zjistíte, že všechno lze. Že je to vlastně jen o prioritách. Budete spokojenější, štastnější a klidnější, protože budete vědět, že máte vše pevně ve svých rukách. 

Pracuji již více než dvanáct let jako manažerka na různých pozicích v řadě firem. Snažím se vždy u každého úkolu či projektu najít řešení, které je snadné, úsporné časově a tudíž efektivní. Ráda bych se s vámi o tento přístup podělila nejen v této knize, ale také v článcích, které pravidelně publikuji na tomto blogu.