Už vás nebaví být pořád se vším pozadu?

Máte plné zuby toho, že s hrůzou zjistíte, že jste něco důležitého zapomněli?

Chcete být méně roztěkaní a mít věci pevně ve svých rukou?

 

Dokážete to i vy. V tomto online kurzu vám ukážu jak na to, krok za krokem.

Cena tohoto kurzu je 390,- Kč.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

 

Tento kurz je určen právě vám, pokud si chcete umět lépe zorganizovat svůj čas. Pokud vás už nebaví žít s pocitem, že se to všechno prostě nedá stihnout.

 

Rozbije mýtus,  že čas nemáte ve svých rukou. Čas jako takový sice neovládáte, ale to jak s ním naložíte, je pouze a jen na vás.

0
klientů
již absolvovalo kurz

Čas je nedostatkové zboží. I když - opravdu? Všichni máme 24 hodin denně. Nikdo nemá víc nebo míň.

Tak proč někteří spokojeně fungují a vše (mnohem více než vy?) stíhají a vy se pořád jen trápíte, že nestíháte a navíc zapomínáte na důležité věci? Naučte se fungovat jako úspěšní lidé - efektivně.

 

Co vše vám přinesou informace v tomto online kurzu?

 • Zjistíte, jak co nejlépe organizovat svůj čas.
 • Dostanete 12 konkrétních rad co dělat (jinak), abyste svou efektivitu maximalizovali.
 • Předám vám osobně vyzkoušené postupy a konkrétní příklady. Vše si vyzkoušíte na konkrétních úkolech.
 • Pokud svůj přístup díky tipům zde obsaženým změníte a podaří se vám lépe zorganizovat svůj čas, budete celkově spokojenější a vyrovnanější.

 

Představte si ten pocit, že jste vyrovnaní i během opravdu nabitých dní, protože přesně víte, co teď a co až pak.

Vyrovnanost.

Spokojenost.

Pocit z dobře odvedené práce.

Skvělý pocit, kolik jste toho stihli. 

 

Cena tohoto kurzu je 390,- Kč.

 

Když jsem tvrdila, že zvládnu být manažerkou, mámou i  mít čas na sebe, nevěřili mi. Pak jsem si chvíli nevěřila ani já sama. 

Ale nenechala jsem se zviklat a hledala způsob, jak to všechno zvládnout. Jak si správně určit priority, abych stihla to podstatné bez stresu a byla tak spokojenější.

 

Ke kurzu získáte navíc i následující bonusy:

 • Pracovní sešit na ujasnění vlastních cílů.
 • Pomocnou tabulku na analýzu, jak trávíte svůj čas.
 • Přehled všech 12 nejdůležitějších tipů pro správný time management. Pěkně na jedné stránce, abyste ho mohli mít pořád na očích.
 • Pracovní sešit na kroky, jak lépe nakládat s vlastní energií.

Co potřebujete pro absolvování kurzu? 

 • chuť a odhodlání na sobě pracovat a měnit svůj time management k lepšímu
 • počítač, tablet nebo chytrý telefon, na kterém si kurz otevřete
 • e-mailovou schránku (pokud možno nepřeplněnou :-)), kam vám budou chodit upozornění na další lekci
 • cca 15 - 45 minut klidu a soustředění po dobu jednoho týdne (nebo kdykoli se vám to hodí)

Proč kurz právě ode mě?

Lucie Klabanová

S nedostatkem času a nutností si jej správně organizovat se potýkám ve své práci dnes a denně. Nebudu vám tvrdit, že jsem od začátku věděla, jak na to. Nebudu vám tvrdit, že i dnes si někdy nezoufám, že něco nestíhám. Ale dnes už vím, co je třeba udělat, i v případě časové krize.

Podělím se s vámi o konkrétní rady a tipy, jak využívat svůj čas lépe a efektivněji.

Vaši práci za vás neudělám. To bohužel nejde. Ale provedu vás krok za krokem úkony, které pokud si osvojíte, najednou zjistíte, že všechno lze. Že je to vlastně jen o prioritách. Budete spokojenější, štastnější a klidnější, protože budete vědět, že máte vše pevně ve svých rukách. 

Pracuji již více než dvanáct let jako manažerka na různých pozicích v řadě firem. Když jsem se ocitla na rozcestí a řešila jak skloubit práci i rodinu, říkali mi, že to nejde. Že to nezvládnu. Chvíli jsem pochybovala. Nemají přeci jen pravdu?

Nevzdala jsem to. A dokázala, že se mýlili.

Proto se dnes snažím u každého úkolu či projektu najít řešení, které je snadné, úsporné časově a tudíž efektivní. Ráda bych se s vámi o tento přístup podělila nejen v této knize, ale také v článcích, které pravidelně publikuji na tomto blogu.

Co si myslí moji klienti?

Lucie dává návod a tipy, jak efektivně využívat svůj osobní a hlavně pracovní čas. Líbí se mi návod na analýzu času, popis emoční energie, také pasáž o vlastním nastavení hranic (nejen pracovních), téma výmluv a krásná je zmínka o správném načasování. Velmi přínosná a často přehlížená je informace o efektivitě práce a že méně často může znamenat více :-) Kurz je ideální pro ty, kteří potřebují k uspěšnému výsledku své práce i spolupráci s kolegy. Ale i ti, co pracují sami za sebe, si v něm najdou to své.
Kristýna Suchákristynasucha.cz
Když jsem objevila kurz na téma, kterým se už dlouhá léta zabývám, obávala jsem se, že se nedočtu nic nového, že bude jen kompilátem toho, co už napsali jiní. Proto mě mile překvapil. Prošla jsem jím s velkým zájmem. Je v něm všechno podstatné, co se k time managementu vztahuje, a o hodně víc. A je to napsáno jasně, strukturovaně a srozumitelně, navíc vtipně. Prospěšné čtení pro každého, kdo zápasí s časem. Mimořádně užitečná jsou cvičení, taháky, tasklisty, tabulky, videa, které dílo doplňují a dávají mu praktický rámec. Rozhodně stojí nejen za přečtení, ale hlavně za zamyšlení a uvedení cenných rad do svého života. Mě nadchl.
Pavla Kotyzová konzultant a lektor v oblasti osobního rozvoje, vysokoškolský učitel, pavla-kotyzova.cz
Jsem věčný prokrastinátor a tento kurz mi pomohl plánovat můj den! Díky získaným informacím jsem mnohem výkonnější a stihnu mnohem víc věcí. :-) Skvěle motivuje ke vhodnému uspořádání času a radí jak na to a přitom vás informacemi nezahltí. Prostě přesně to, co jsem hledala. Díky za něj.
Ing. et Bc. Jitka Štipčáková
Kurz je skvělým průvodcem plánováním a organizováním času. Našla jsem tam spousty podnětných tipů, jak na to, které jsem okamžitě zakomponovala do svého každodenního života. Po pár týdnech praxe opravdu cítím, že efektivněji nakládám se svým časem. Vřele doporučuji.
Mgr. Pavlína Faistová Hanyková
Moc mne nadchlo to množství konkrétních návodů, tipů, přehledů a její přesně mířené otázky. Těmi Lucie své čtenáře nešetří, nicméně právě díky nim si nad svým zacházením s časem hlouběji popřemýšlíte a jsem si jistá, že budete z některých svých odpovědí upřímně překvapeni. Velmi mne bavil i Lucčin styl psaní. Vtipný, trefný a jasný. Často jsem se v popisovaných situacích našla a byla ráda za konkrétní postupy, jak ty neefektivní záležitosti mohu zlepšit či úplně vyřešit. Zkrátka máte-li chuť či potřebu ve svém životě získat více času a smysluplně ho využít, pak vám tuto knížku můžu vřele doporučit. Ukáže vám, kde a jak začít.
Zuzana Linklektorka němčiny a učební koučka

Možná vás teď napadá:

Dozvím se tam opravdu to, co potřebuji já pro moje denní fungování?

Tento kurz rozhodně není vyčerpávající návod. Snaží se spíše ukázat vám ty nejpodstatnější kroky, jak organizovat svůj čas. To které z nich aplikujete na svůj způsob fungování, je už na vás.

Není kurz jako většina knih plný teoretických textů, které jsou dobré tak akorát do školy?

To opravdu ne. Popravdě, poměrně nerada jsem zařadila teoretické vysvětlení několika pojmů. Jinak zde píšu hlavně o tom, jaké konkrétní věci byste měli udělat, abyste i vy mohli s jistotou organizovat svůj den. V každé lekci najdete i praktický úkol.

Opravdu budu po přečtení mít víc času?

Nikoli. Hodinu na více jak 60 minut, ani den na více jak 24 hodin natáhnout neumím. Co se ale naučíte, je určit si priority, abyste stihli to, co je opravdu důležité a na nic z toho nezapomněli.

Na téma Time Management existuje řada knih. Já ale nechci další mnohostránkovou příručku, kterou nikdy nedočtu.

Proto zkuste tento kurz. Bude vám teorii dávkovat a prokládat praktickými úkoly. Ke každé lekci je e-mail, který vám přijde do schránky, a tak vám bude připomínat, že je třeba jít krok za krokem.

Jestli se chcete konečně zbavit pocitu nedostatku času ve svém každodenním životě, neváhejte.

Jak to vypadá uvnitř? Nahlédněte do kurzu:

 

Udělejte první krok k pocitu spokojenosti, vyrovnanosti a vlastní hodnoty díky spoustě hotové práce. Není třeba změnu odkládat „na někdy“.  

 

Chcete kurz koupit jako dárek pro někoho blízkého? Napište mi e-mail lucie@make-it-easy.cz.