Konzultace a mentoring

 

I když jste věrný čtenář mého blogu a „zhltli“ jste všechny e-booky, možná potřebujete prodiskutovat nějaký konkrétní případ.   

Budu potěšena, pokud se rozhodnete obrátit se na mne osobně. 

Na svém blogu píšu o různých situacích, se kterými se potkávám a zamyšlení se nad nimi může pomoci i vám, mým čtenářům. 

Ale samozřejmě nikdy neposkytuji konkrétní „návod“ na řešení jakéhokoli problému. 

To ale neznamená, že vám správné řešení vašeho problému nemůžu pomoci najít. 

S čím se na mne můžete obrátit? 

Time management

Potřebujete pomoc s analýzou vašeho času včetně konkrétních tipů, jak ho zefektivnit? Nevíte kde najít více prostoru na vaše zájmy / rodinu? Nejste strukturovaný typ a chaos vám přerůstá přes hlavu?

Procesy a struktura

Nevíte jak strukturovat správný postup aktivit v projektu? Potřebujete pomoci definovat tok informací a správně určit zodpovědnost? Zavádíte nový systém a řešíte jako ho dostat mezi lidi tak, aby ho přijali? Chcete nastavit strukturu meetingů ve firmě, aby byly efektivní? Zvažujete změnu firemní struktury?

Řízení lidí / Management

Máte složitou situaci s podřízeným, s kterou si nevíte rady? Jste nováček v managementu a chcete prodiskutovat rizika i aktuální situaci? Čeká vás důležitý rozhovor s podřízeným (nadřízeným) a chcete se na něj připravit nanečisto?

Osobní rozvoj

Nevíte jak si vytvořit osobní vizi? Chcete pomoci najít vlastní flow? Potřebujete navést, kam směřovat svůj další život? Jste na rozcestí v práci nebo životě a chcete znát názor někoho mimo vaši „bublinu“?

Lidské zdroje

Potřebujete poradit s výběrem zaměstnance? Správně nadefinovat popis pracovní pozice? Chcete pohled nezávislého člověka na výběr toho pravého v nejužším kole výběrového řízení?

 

Jak to bude probíhat? 

 • Domluvení první schůzky
  Dejte mi vědět, že máte zájem o konzultaci. Prostě mi napište e-mail: lucie@make-it-easy.cz nebo zavolejte 602 132 606. Stručně mi popíšete, o co byste měli zájem a domluvíme si první seznamovací schůzku.
 • Informační schůzka
  Telefonicky si domluvíme informační schůzku. Místo i čas závisí na domluvě. Je samozřejmě možné potkat se i virtuálně. Délka informační schůzky je cca 30-60 minut. Jedná se o čas pro bližší představení vašeho problému či situace. Na závěr schůzky (případně se domluvíme na pozdějším termínu) obdržíte ode mne návrh řešení - tedy odhad dalších potřebných konzultací či dalších kroků.
 • Spolupráce
  Průběh spolupráce si domluvíme na závěr informační schůzky (případně v daném termínu). Většina spolupráce probíhá formou individuálních hodinových konzultací. Nejste tedy, není-li sjednáno jinak, vázáni k dlouhodobé spolupráci.

 

Kolik to bude stát? 

 • Informační schůzka
  Dobrá zpráva: ta je zdarma. :-) Jde o důkladné seznámení s problémem, abych mohla správně vyhodnotit, zda vám mohu kvalifikovaně pomoci.
 • Konzultace (60 min)
  Cena hodiny konzultace je 1200,- Kč. Jak jsem zmínila výše, domluvíme-li si konzultaci, vždy domlouváme jednu hodinu (není-li zájem o delší) a nebude-li třeba žádná další konzultace, nic dalšího vás to stát nebude.
 • Školení, návrhy procesů atd.
  Máte-li zájem o přípravu individuálního školení, zpracování konkrétního procesu či jiný specifický požadavek, cenu si vždy domluvíme individuálně.

 

Jak to vidí ostatní? 

Jako každý člověk jsem občas na pochybách, zda to co dělám, dělám správně a zda bych to nemohl dělat ještě lépe. Zejména v situaci, kdy na jedné straně jsou lidé, které řídím a na straně druhé výsledky, které musím a chci plnit. Make-it-easy.cz je pro mne v mnoha směrech inspirací, návodem i cestou, jak postupovat, řešit a konat. Když už blog nestačil, využil jsem i osobní konzultaci u Lucie, která mne v mé práci zase o pár kroků posunula.

Ing. Petr Tocháčekobchodní ředitel Tauer Group a.s.

 

Máte další otázky nebo chcete rovnou domluvit schůzku? 

 

Těším se na setkání a případnou spolupráci.