Už vás nebaví být pořád se vším pozadu?

Máte plné zuby toho, že s hrůzou zjistíte, že jste něco důležitého zapomněli?

Chcete být méně roztěkaní a mít věci pevně ve svých rukou?

 

Není to nemožné, i když se to tak možná zdá. Ve svém e-booku vám ukážu jak na to, krok za krokem.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

 

Tato e-kniha je určena právě vám, pokud si chcete umět lépe zorganizovat svůj čas.  Pokud vás už nebaví žít s pocitem, že se to všechno prostě nedá stihnout.

 

Rozbije mýtus,  že čas nemáte ve svých rukou. Čas jako takový sice neovládáte, ale to jak s ním naložíte, je pouze a jen na vás.

0
Klientů již koupilo e-book

Čas je nedostatkové zboží. I když - opravdu? Všichni máme 24 hodin denně. Nikdo nemá víc nebo míň.

Tak proč někteří spokojeně fungují a vše (mnohem více než vy?) stíhají a vy se pořád jen trápíte, že nestíháte a navíc zapomínáte na důležité věci? Naučte se fungovat jako úspěšní lidé - efektivně.

 

Co vše vám přinesou informace v tomto e-booku?

  • Zjistíte, jak co nejlépe organizovat svůj čas
  • Dostanete 12 konkrétních rad co dělat (jinak), abyste svou efektivitu maximalizovali
  • Předám vám osobně vyzkoušené postupy a konkrétní příklady
  • Pokud svůj přístup díky tipům v této knize změníte a podaří se vám lépe zorganizovat svůj čas, budete celkově spokojenější a vyrovnanější

 

Představte si ten pocit, že jste vyrovnaní i během opravdu nabitých dní, protože přesně víte, co teď a co až pak.

Vyrovnanost.

Spokojenost.

Pocit z dobře odvedené práce.

Skvělý pocit, kolik jste toho stihli. 

 

Cena tohoto e-booku je 390,- Kč.

Já jsem řadu posledních let strávila tím, že jsem hledala perfektní způsob, jak co nejlépe využívat omezený čas. Cesta to nebyla snadná, ani krátká. Všechno se nabalovalo postupně, zapadalo to do sebe jako puzzle. :-) Ale můžu s hrdostí říct, že teď už vím, co skutečně funguje. V tomto e-booku vám předám návod, jak můžete ke stejnému výsledku dojít po mnohem kratší cestě. 

 

 

K e-booku navíc získáte i následující bonusy:

  • Pracovní sešit na ujasnění vlastních cílů.
  • Pomocnou tabulku pro analýzu, jak trávíte svůj čas.
  • Přehled všech 12ti nejdůležitějších tipů pro správný time management. Pěkně na jedné stránce, abyste ho mohli mít pořád na očích.

Co na e-book říkají čtenáři?

Knih i kurzů na téma time management jsem prošla už mnoho. Zpočátku jsem tedy měla obavy, zda mi tento e-book může přinést ještě něco nového. Mé obavy se ale rozplynuly ihned po prvnich stránkach, kdy jsem se do Lucčiného e-booku ponořila. Je totiž velmi čtivý, má spád a rozhodně jsem se u něj nenudila, jako u některých jiných odborných knih na toto téma. Time management už dávno není jen o efektivním pracovním procesu, ale čím dál více se prolíná i do života osobního. A je tedy klíčové umět vyvážit čas věnovaný oběma oblastem. Velmi se mi tedy líbí, že se Lucka zaměřuje i na aspekty time managementu, které občas ani nevnímáme nebo si myslíme, že je máme tzv. pod palcem. Pokud chcete něco změnit, nestačí si jen přečíst knihu. Ale hlavně začít pro to něco dělat. A Lucka vám ve svém e-booku nabídne nejen zamyšlení o dosavadním způsobu řízení vašeho času, ale hlavně i praktický návod, jak se změnami začít.
Denisa JaukerováAutorka projektu mama-management.cz
Ebook dává návod a tipy, jak efektivně využívat svůj osobní a hlavně pracovní čas. Líbí se mi návod na analýzu času, popis emoční energie, také pasáž o vlastním nastavení hranic (nejen pracovních), téma výmluv a krásná je zmínka o správném načasování. Velmi přínosná a často přehlížená je informace o efektivitě práce a že méně často může znamenat více :-) Kniha je ideální pro ty, kteří potřebují k uspěšnému výsledku své práce i spolupráci s kolegy. Ale i ti, co pracují sami za sebe, si v něm najdou to své.
Kristýna Suchákristynasucha.cz
Jsem věčný prokrastinátor a tento e-book mi pomohl plánovat můj den! Díky získaným informacím jsem mnohem výkonnější a stihnu mnohem víc věcí. :-) Skvěle motivuje ke vhodnému uspořádání času a radí jak na to a přitom vás informacemi nezahltí. Prostě přesně to, co jsem hledala. Díky za něj.
Ing. et Bc. Jitka Štipčákováautorka projektu uklid-v-klidu.cz
Když jsem objevila e-book na téma, kterým se už dlouhá léta zabývám, obávala jsem se, že se nedočtu nic nového, že bude jen kompilátem toho, co už napsali jiní. E-book mě mile překvapil. Přečetla jsem ho s velkým zájmem. Je v něm všechno podstatné, co se k time managementu vztahuje, a o hodně víc. A je to napsáno jasně, strukturovaně a srozumitelně, navíc vtipně. Čtení je i pohledné a přehledné, zaujala mě typografie, barevnost i obrázky. Velmi si cením odkazů na zdroje. Prospěšné čtení pro každého, kdo zápasí s časem. Mimořádně užitečná jsou cvičení, taháky, tasklisty, tabulky, odkazy na videa, které dílo doplňují a dávají mu praktický rámec. Rozhodně stojí nejen za přečtení, ale hlavně za zamyšlení a uvedení cenných rad do svého života. Mě e-book nadchl.
Pavla Kotyzová konzultant a lektor v oblasti osobního rozvoje, vysokoškolský učitel, pavla-kotyzova.cz
Ebook Time management je skvělým průvodcem plánováním a organizováním času. Našla jsem tam spousty podnětných tipů, jak na to, které jsem okamžitě zakomponovala do svého každodenního života. Po pár týdnech praxe opravdu cítím, že efektivněji nakládám se svým časem. Vřele doporučuji.
Mgr. Pavlína Faistová Hanykováautorka projektu zivotsusmevem.cz
Moc mne na Lucčině knížce nadchlo to množství konkrétních návodů, tipů, přehledů a její přesně mířené otázky. Těmi Lucie své čtenáře nešetří, nicméně právě díky nim si nad svým zacházením s časem hlouběji popřemýšlíte a jsem si jistá, že budete z některých svých odpovědí upřímně překvapeni. Velmi mne bavil i Lucčin styl psaní. Vtipný, trefný a jasný. Často jsem se v popisovaných situacích našla a byla ráda za konkrétní postupy, jak ty neefektivní záležitosti mohu zlepšit či úplně vyřešit. Zkrátka máte-li chuť či potřebu ve svém životě získat více času a smysluplně ho využít, pak vám tuto knížku můžu vřele doporučit. Ukáže vám, kde a jak začít.
Zuzana Linklektorka němčiny a učební koučka

 

NECHCETE E-BOOK, protože byste ho nejspíš nepřečetli?

Ale chcete konečně udělat něco se svým časem?

Domluvte si se mnou konzultaci. Budete mít jistotu, že informace budou přesně na míru vašim konkrétním potřebám. 

 

Proč e-book právě ode mě?

Lucie Klabanová

S nedostatkem času a nutností si jej správně organizovat se potýkám ve své práci dnes a denně. Nebudu Vám tvrdit, že jsem od začátku věděla, jak na to. Nebudu vám tvrdit, že i dnes si někdy nezoufám, že něco nestíhám. Ale dnes už vím, co je třeba udělat, i v případě časové krize.

Podělím se s vámi o konkrétní rady a tipy, jak využívat svůj čas lépe a efektivněji.

Vaši práci za vás neudělám. To bohužel nejde. Ale povedu vás krok za krokem úkony, které pokud si osvojíte, najednou zjistíte, že všechno lze. Že je to vlastně jen o prioritách. Budete spokojenější, štastnější a klidnější, protože budete vědět, že máte vše pevně ve svých rukách. 

Pracuji již více než dvanáct let jako manažerka na různých pozicích v řadě firem. Snažím se vždy u každého úkolu či projektu najít řešení, které je snadné, úsporné časově a tudíž efektivní. Ráda bych se s vámi o tento přístup podělila nejen v této knize, ale také v článcích, které pravidelně publikuji na tomto blogu.

Možná vás teď napadá:

Dozvím se tam opravdu to, co potřebuji já pro moje denní fungování?

Tato kniha rozhodně není vyčerpávající návod. Snaží se spíše ukázat vám ty nejpodstatnější kroky, jak organizovat svůj čas. To které z nich aplikujete na svůj způsob fungování, je už na vás.

Opravdu budu po přečtení mít víc času?

Nikoli. Hodinu na více jak 60 minut, ani den na více jak 24 hodin natáhnout neumím. Co se ale naučíte, je určit si priority, abyste stihli to, co je opravdu důležité a na nic z toho nezapomněli.

Není e-book jako většina knih plný teoretických textů, které jsou dobré tak akorát do školy?

To opravdu ne. Popravdě, poměrně nerada jsem zařadila teoretické vysvětlení několika pojmů. Jinak zde píšu hlavně o tom, jaké konkrétní věci byste měli udělat, abyste i vy mohli s jistotou organizovat svůj den.

Na téma Time Management existuje řada knih. Já ale nechci další mnohostránkovou příručku, kterou nikdy nedočtu.

Tato kniha je o time managementu, proto je časově úsporná. Zvládnete ji přečíst za jeden večer. Samotná aplikace postupů vám nějaký čas zabere, ale výsledkem bude rozhodně efektivně strávená doba.

A co když zjistíte, že to není, co jste očekávali?

Vaše spokojenost je pro mne opravdu důležitá. Proto vám nabízím 30ti denní záruku vrácení peněz. Prostě mi napíšete, že nejste spokojení a peníze vám vrátím, bez ptaní.

Již brzy se zbavíte pocitu nedostatku času ve svém každodenním životě, proto neváhejte.

 

Udělejte první krok k pocitu spokojenosti, vyrovnanosti a vlastní hodnoty díky spoustě hotové práceNení třeba změnu odkládat „na někdy“.  

Nahlédněte do e-booku: