Jak se zrodil tento blog

Last Updated on 21. 9. 2021 by Lucie Klabanová

Samotné rozhodnutí začít psát blog bylo snadné. Rozhodla jsem se v autě. Při řízení člověk vymyslí spoustu věcí. A mně se v hlavě honila spousta myšlenek, které mi tam zasadila nedávno dočtená knížka. Všechno, co v životě „potkáme“, má nějaký důvod a ovlivňuje nás to. Naučila jsem se poslouchat vnitřní hlas, nebo šestý smysl, nebo jak tomu chcete říkat, protože ten často říká to, co máme na srdci. Proto někdy dělám rozhodnutí dřív, než mi mozek začne říkat, že to vlastně nejde.

Jako třeba psaní blogu. Nikdy jsem netoužila být blogerkou. To je přeci výsada jiné generace. Navíc mě celá ta doba odhalování sebe na veřejných internetech není po vůli. Jsem v některých věcech sice pokrokově smýšlející, ale v tom, jak žít, jsem dost staromódní.

Na druhou stranu jsem ale vždycky chtěla psát. A nějak se začít musí. Tak jdu do toho, jak se říká, „po hlavě“ :-)

Každá příručka o tom, jak správně psát blog, říká, že musíte najít zajímavé téma. A tak o čem by ten blog vlastně měl být? O tom jsem přemýšlela v tom autě. A byla to dlouhá cesta… a nakonec je to jasné.

Bude o jednoduchosti.

Protože v jednoduchosti je krása.

Tagy:
Jsem mentorka, leader a průkopník zlepšování procesů v byznysu. Pomáhám firmám i jednotlivcům hledat efektivní cesty k vytyčeným cílům. Jsem autorkou online kurzu 12 tipů, jak mít čas pevně ve svých rukou Pokud nemáte na kurz právě teď čas, tak si alespoň stáhněte zdarma Rychlý tahák pro lepší time management. A pokud naopak už teď víte, že chcete jít mnohem víc do hloubky a podívat se na svou celkovou spokojenost, pak vás možná  zaujme můj komplexní sebe-mentoringový online kurz efektivity, time managementu, osobního rozvoje a komunikace.  Napsala jsem pro vás také stručný e-book zdarma 9 tipů, jak být skvělým šéfem, který si také můžete stáhnout zdarma. Jak si poradit se všemi situacemi v roli čerstvého šéfa, jak mít spokojený tým se můžete dočíst v e-booku 5hvězdičkový šéf. Dozvíte se, že to je snazší, než si myslíte. Ale také, že na maličkostech záleží. Více o mně se můžete dozvědět tady >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Nejsou nadále ukládány ani jinak zpracovány. Zásady zpracování osobních údajů